Hakkımızda

Marmaris Servisi, beyaz eşya servis sektöründe Marmaris bölgesinde buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve ev aletleri ürünlerine servis hizmeti vermektedir. Marmaris genelinde özel teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Garantili ve garantisi bitmemiş ürünlere servis hizmeti vermiyoruz. Sadece garanti süresi bitmiş ürünlere servis hizmeti veriyoruz.

Marmaris genelinde hizmet verdiğimiz mahalleler arasında Çamdibi Mahallesi, Çamlı, Çetibeli, Çıldır, Hatipirimi, Adaköy, Armutalan, Bayır, Beldibi, Bozburun, Hisarönü ve İçmeler Mahallesi bulunmaktadır. Karaca, Kemeraltı Mahallesi, Orhaniye, Osmaniye, Sarıana, Selimiye, Siteler, Söğüt, Taşlıca, Tepe, Turgut, Turunç ve Yeşilbelde Mahallesi servis verdiğimiz yerler arasındadır.

Marmaris genelinde 2010 yılından itibaren kurumsal ve profesyonel olarak servis hizmeti veriyoruz. Bosch, Profilo, Subzero, Siemens, Vestel, Beko, Altus, Ariston, Arçelik, Miele, Teka, Gagenau, General Electrik, Franke, Hotpoint ve İndesit cihazlarına özel teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Marmaris Servisi için ihtiyaçlarınız doğrultusunda iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Marmaris Servisi

Misyon

Misyonumuz; müşterilerimizin arızalanan beyaz eşya ürünlerini en iyi şekilde yaparak sektörde büyümeyi sürdürmek.

Vizyon

Vizyonumuz; beyaz eşya servis hizmetlerini en iyi sunarak servis ağımızı büyütmek.